... vše spojené s fotografií

Kurzy

LIMITED EDITION Umbrie, Sienna, Asissi

Photogenia Logo kurz obrazek 1
detaily

LIMITED EDITION Umbrie, Sienna, Asissi

LIMITED EDITION Umbrie, Sienna, Asissi

Dovolujeme si Vás představit další dílnu zaměřenou na velmi kultivovanou podobu žánru experimentálního portrétu s filmovými světly a propojení figurální fotografie a luminografie se starobylými městy i krajinou, která proběhne v Itálii, region Umbrie a Toskánska. A to v termínu 25.5. – 2.6.2019. Budeme pracovat s úžasným prostorem starobylých měst, krajinou, světlem a vlastní invencí.

Na dílnu vezeme i digitálního mága a printera Josefa Horázného i s tiskárnou :-)… NOVINKA!!! Pan Horázný povede i několik retušovacích seminářů včetně navazující správy barev a tiskových výstupů. Z dílny si odvezete 3 špičkové tisky A4 na kalibrované médium nejvyšší kvality EPSON SIGNATURE WORTHY – DIGIGRAPHIE BY EPSON!!!

Část dílny zaměřené na krajinářskou, figurální fotografii a instalace v krajině povede prezident Asociace profesionálních fotografů, Mgr. Jan Pohribný QEP.

Dílna je komorní záležitostí s komorní atmosférou, navíc v nádherném prostředí a s velmi zajímavým programem. Protože je dílna srdeční záležitostí, je určena pro max. 14 frekventantů. Ohledně více informací se na nás neváhejte obrátit.

Účast na této dílně je možné po domluvě zablokovat,  hlaste se co nejdříve, volných míst rychle ubývá.
Dopravu plánujeme společnou, vlastní auto možné, detaily zájemcům zašleme.
Termín: 25.5. – 2.6.2019

fotogalerie našich studentů

Prostor pro reklamu

pro zájemce o reklamu – kontaktujte nás prosím na našem mailu

Kudyznudy.cz - tipy na výlet