... vše spojené s fotografií

Kurzy

Individuální dálkové studium

Photogenia Logo kurz obrazek 1 kurz obrazek 2 kurz obrazek 3
detaily

Individuální dálkové studium

Cena: 34500 Kč

INDIVIDUÁLNÍ DÁLKOVÉ STUDIUM

Nejvyšší komfort v nabídce dálkového studia. Mezi frekventanty patří nároční klienti z celé ČR, SR a zahraničí. Podnikatelé, majitelé firem, maminky na mateřské dovolené i studenti vysokých škol, kteří mají velmi nabitý pracovní kalendář. Frekventanti se setkávají v individuálně vypsaných termínech a výuka je tak maximálně prizpůsobena jejich časovým možnostem.

Obsah výuky je rozdělen na teoretické a praktické bloky. Kombinací teoretických přednášek, které jsou ihned aplikovány na praktickou fotografii frekventanti rychle získávají potřebnou jistotu v ovládání technologických řetězců a rychleji se tak mohou věnovat vlastním tvůrčím projektům. Základem je a bude precizně zvládnuté řemeslo fotografie.

Individuální režim studia znamená komfortní řešení formou výuky 1/1. Stejně tak nabízíme individuální studium i malé skupině. Frekventanti na této formě studia zvládají povinné teoretické a praktické bloky výrazně rychleji než v klasické skupinové výuce na dálkovém studiu.

Součástí výuky jsou plenérové výjezdy a nadstandardní konzultace ročníkových projektů.

Cena  43 000,- Kč / rok
Časová dotace 100 vyučovacích hodin

Termín zahájení individuálního kurzu a frekvenci setkávání určují studenti. Kurzy otevíráme celoročně. Zahájení studia tak může proběhnout kdykoli.

fotogalerie našich studentů

Prostor pro reklamu

pro zájemce o reklamu – kontaktujte nás prosím na našem mailu

Kudyznudy.cz - tipy na výlet